Психологічна служба

Ніхто не знає, які проблеми зустрінуть нас завтра, але вже сьогодні треба знати, хто готовий прийти на допомогу.

Разом ми знайдемо правильний шлях!

Телефонуйте! Приходьте!

Практичний психолог:

Іскра Антоніна Василівна

Контактний телефон: 764 - 57 - 65

 


Про психологічну підтримку:

Протягом багатьох років в дошкільному закладі працює психологічна служба, яка надає кваліфіковані консультації батькам та педагогам закладу щодо виховання та розвитку дітей.

Регулярно проводяться діагностичні обстеження та корекційні заняття з вихованцями.

 Вчимося жити разом

Європейський Союз та представництво Дитячого фонду (ЮНІСЕФ) в Україні впроваджують у нашій державі проект "Вчимося жити разом". Проект має на меті розвиток життєвих навичок та надання психосоціальної допомоги дітям та родинам, що постраждали внаслідок військового конфлікту.

В вересні 2016 року наш дошкільний заклад приєднався до проекту.  Практичним психологом Іскрою А.В. спільно з вихователями груп з дітьми 5-го та 6-го року життя було проведено цикл тренінгів з використанням навчальних матеріалів курсу "Вчимося жити разом".

Тренінги сприяли формування у дітей психосоціальних компетентностей, що підвищують здатність до адаптації і подолання труднощів щоденного життя.Дитячий садок від А до Я

Авторська програма практичного психолога Іскри А.В. "Дитячий садок від А до Я" направлена на психологічний супровід сімьї на етапі підготовки до вступу  та адаптації дитити до умов перебування в ДНЗ.

Головна роль відводиться проведенню спеціально організованій соціально-педагогічній діяльності, яка направлена на надання допомоги та підтримки сім'і з метою сприятливої соціалізації дитини.

Тільки в тісній співпраці з сім'єю можливо створити умови для  сприятливого розвитку дитини та її успішну адаптацію до нових умов.Чудеса на піску

Програма "Чудеса на піску" направлена на корекцію емоціонального неблагополуччя дітей засобами пісочної арт-терапії, яка дозволяє впливати на всі сфери особистості дитини вцілому.

Пісочна арт-терапія - це один з найбільш ефективних та безпечних способів надання психологічної допомоги дітям. В основу цього способу покладено створення умов та активізація природної для дитини здатності вирішувати труднощі та конфлікти через гру.

Завдяки взаїмодії з природними матеріалами (пісок, вода) та мініатюрними іграшками, дитина має змогу розігрувати казкові сюжети, проблемні історії своєї реальності та, за допомогою психолога, знаходити вірний шлях в подоланні психологічних проблем.На порозі шкільного життя

Цикл психологічних занять для дітей старшого дошкільного віку та їх батьків "На порозі шкільного життя"  було розроблено для надання допомоги при підготовці до шкільного життя та профілактики можливих труднощів дитини при адаптації до умов школи.

В процесі роботи з майбутніми першокласниками проводиться діагностика рівня розвитку комплексної психологічної готовності дитини до навчання в школі. 

На заняттях з батьками психолог інформує про результати обстеження їх дітей, надає консультативні поради.