Оголошення


Шановні батьки!

Згідно з постановою Уряду України

відновлюється робота дошкільного закладу

з 25.05.2020 р.

  Робота закладу буде проводитись згідно Постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 р. № 25 " Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)

Увага! 

Згідно наказу Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради від 17.03.2020 р. № 91р «Про порядок опрацювання, розгляду письмових звернень, запитів щодо надання публічної інформації, особистого прийому громадян та допуску до адміністративних будівель та приміщень в департаменті освіти і науки Запорізької міської ради на період карантину»:

На період карантину обмежено допуск осіб, окрім працівників, в приміщення ЗДО. Також призупинено особистий прийом громадян, прийом письмових звернень та запитів щодо надання публічної інформації, які передаються особисто громадянами або уповноваженими особами, в приміщеннях закладу.

Звернення та запити громадян, що надійшли поштою, в електронному вигляді та засобами телефонного зв'язку опрацьовуються відповідальними особами в звичному режимі.

 

 Всю необхідну інформацію щодо роботи дошкільного закладу в період карантину можна отримати на сторінці

 

РОБОТА ЗДО В УМОВАХ КАРАНТИНУ

 

Просимо з розумінням поставитися до необхідних заходів безпеки та дотримуватись профілактичних рекомендацій для запобігання інфікуванню коронавірусом  COVID-19!